Vjenčanje Ines Marić i Davor Pemper
m1
Dana, 8. kolovoza o. g. u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu slavili su vjenčanje zaručnici: Davor Pemper, sin Nikole i Marije r. Kostelac i Ines Marić, kći, Zlatka i Jelene r. Orešković. Oboje iz Otočca.
Svjedoci na vjenčanju bili su: Hrvoje Kostelac i Majda Orešković. Svečanost je predvodio župnik mons. Tomislav Šporčić. U homiliji je govorio i savezu vjernosti kojeg je Bog najprije sklopio sa svojim izabranim narodom Izraelom. A u Novom zavjetu taj savez Bog sklapa po svome Sinu Isusu Kristu s Crkvom koju Sv. Pavao naziva zaručnicom za koju Krist daje svoj život. Ljubi je do smrti. To je norma Saveza kojeg Bog sklapa. Sakrament ženidbe i Božja tajna. U zajedništvu s Bogom se sklapa i bračni Savez. Taj savez se temelji na vjernosti Božjoj ali i ljudskoj potpomognutom Božjom snagom.

Mladenci kao i prisutni svatovi s raspoloženjem i pažnjom pratili su čitavi obred.