Danas blagoslov kuća na Biškupljaku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Danas po rasporedu je bloagoslov kuća i obitelji u naslju Biškupljak, te Fortičku ulica do križanja s Petra Zrinskog, sutra će župnik mons.Tomislav Šporčić blagoslivljati po centru Grada, ulicom Kralja Zvonimira.

U drugom tjednu blagoslivljat će se samo neke dane( zbog drugih obaveza oko proslava Fabijanove ), To će se objaviti na sv. Misama u nedjelju, u 9. 11 i 18 sati, te na portalu župe Otočac.

U utorak, 5.siječnja bio je blagoslo kuće obitelji Ivana i Jelene Jurkić u Podumu. Obitelj s petero dijece koji su u Podumu kupili kuću devastiranu u Domovinskom ratu, istu vlastiti radom doveli u stanje da mogu ugodno živjeti i život zasnovali u našem kraju, isti su redoviti na svetoj misi svake nedjelje, djeca ministriraju u cekvi i pohađaju nastavu u Otočcu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA