Završni susret Tečaja o braku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
U nedjelju, 6. ožujka na večernjoj Sv. Misi prisustvovali su i sudionici I. turnusa Tečaja o braku za zaručnike župa Otočkog dekanata u ovoj godini.

Na ovom turnusu predavanja su pohađali 20 pari zaručnika. Bili su redoviti i vrlo pažljivi te raspoloženi za razgovor i komunikaciju. Prošle i ove nedjelje sudjelovali su i na sv. Misi.
Na zakljuačnom susretu pismeno su odgovorili na neka temeljna pitanja o kršćanskoj vjeri, ai posebno o sakramentu ženidbe te pitanjima obiteljskog života. Dobar dio pitanja im izgleda vrlo jednostavan.
No, na nekim pitanjima se zastane, ali to je onda i prigoda da se to pojasni. Na kraju je svima koji će se vjenčati izvan Otočca data potrvrda o sudjelovanju na ovom Tečaju koju će morati pokazati
župnicima koji će ih vjenčati.

Sljedeći ovakav Tečaj u Otočcu će biti u II. polovici lipnja o. g.