Treći dan pratimo naše hodočasnike u Poljskoj
p2
Jučer je bio treći dan naših hodočasnika u Poljskoj. Nakon doručka bili su u razgledavanju grada KRAKOWA uz stručnu pratnju lokalnog turističkog vodiča u trajanju od cca 3 sata - WAWEL, KATEDRALA, CRKVA SV. MARIJE, FLORIANSKA ULICA, CENTRALNI TRG i sl. Nakon razgleda grada imali su slobodno vrijeme za vlastito razgledavanje ili ručak u vlastitom aranžmanu.
p3
Nakon stanke otišli su u WADOWICE, mjesto rođenja Ivana Pavla II. U Župnoj crkvi gdje je Ivan Pavao II kršten bila je sv. misa s obnovom krsnih obećanja koju je predslavio don Robert Zubović župnik i dekan u Ogulinu. Nakon sv. mise otišli su u pravcu Czestochowe – to je najpoznatije i najposjećenije hodočasničko mjesto u Poljskoj. Po dolasku u CZESTOCHOWU smjestili su se u hotelu Mercur 3* u dvokrevetnim i trokrevetnim sobama. Poslije večere sudjelovali su na završnoj molitvi u Svetištu.

Danas je 4.dan ( Czestochow ). Nakon doručka cjelodnevni duhovni program u Svetištu redovnika Pavlina. Slobodno vrijeme za ručak i samostalno razgledavanje. Zatim zajednički križni put te sv. misa, pa večera i noćenje.

Hodočasnicima želimo ugodan boravak !

p1