Krštenje Maje Pezelj Mandarić i crkveno vjenčanje Maje i Milorada
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
U subotu, u predvečernje svetkovine Duhova, 14. svibnja o. g. u župnoj crkvi u Otočcu bila je nasvakidašnja svečanost.

Bilo je slavlje sakramenata kršćanske inicijacije /krštenja, potvrde i pričesti/ za gđu prof. Maju Pezelj Mandarić. A nakon toga Maja i Milorad koji do sada nisu mogli biti crkveno vjenčani jer Maja nije bila krštena obavili su i sakrament vjenčanja.

Sve je to bilo pod Sv. Misom koju je predvodio župnik i generalni vikar mons.Tomislav Šporčić. Slavlju su prisustvovale njihove kćerke i veći broj njihovih kolega i kolegica - profesora Srednje škole u Otočcu u kojoj su zaposleni kao profesori Maja i Milorad. Svečanost je bila radosna i vrlo pozorno praćena kako od samih slavitelja tako i od svih prisutnih.

Čestitamo gospođi Maji na primljenim sakramentima kršćanske inicijacije kako ste to čini za odrasle osobe te na crkvenom vjenčanju Maiji i Miloradu.

Uz čestitke ističemo kako nikad nije kasno učiniti ono što je lijepo i primiti one darove koje nam Gospodin želi udijeliti za naše dobro i dobro naših bližnjih.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA