Hodočasnici iz Splita u našem gradu
časna split
Hodočasnici župe Svetog Ivana Krstitelja iz Splita jučer su bili u jednodnevnom posjetu Plitvičkim jezerima i zastali u našem gradu Otočcu. Zapazili smo u šetnji ulicama grada č.s. Karmelu Crnčević iz Družbe sestara Kraljice svijeta iz Splita, a uz to s.Karmela prošle godine proslavila je i 50.godina života i rada u Družbi.

U kraćem razgovoru jer je kod nas bila krizma u župi časna Karmela i nekoliko gospođa koje su bile s njom kazale su kako živimo u lijepom gradu, čist, pun zelenila i cvijeća, susretljivi i nasmijani ljudi, a uz to danas i slavlje Svete Potvrde-Krizme.

Hvala s.Karmeli za sve što je utkala u Božji poziv na koji se rado odazvala. Hvala Bogu za rijeke djece koje je pripremala za sakramente, učila osluškivati i živjeti Božju Riječ, učila ih pjevati na slavu Božju i još mnogo, mnogo toga.