Započeo Tečaj o braku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dana, 17.lipnja u župnoj dvorani u Otočcu započeo je II. turnus Tečaja o braku za zaručnike župa Otočkog dekanata. Za Tečaj je prijavljeno 12 zaručničkih parova. Danas je predavanje održao generalni vikar gospićko-senjske biskupije mons. Tomislav Šporčić. Govorio je o temi: Antropološki vid braka nadovezujući o braku kao sakramentu.

Tečaj se nastavlja i subotu, 18.lipnja u 19 sati. A predavanje će održati prof.Nives Tomić, voditeljica
Obiteljskog savjetovališta u Ogulinu.

Drugi petak, 24.lipnja predavanje o planiranju obitelji održat će liječnica dr. Zrinka Rusan, iz Zagreba.

U subotu, 25.lipnja predavanje će imati preč.dr.Richard Pavlić, profesor na Teologiji u Rijeci i senjski župnik.

Molimo sve koji su se prijavili da redovito sudjeluju na predavanjima, a oni koji možda nisu čuli da se Tečaj održava a kane se ove godine vjenčati neka se, makar sa zakašnjenjem uključe od sutra pa nadalje.

( Tš)