Predstavnici dječjeg zbora "Anđeli" čestitali župniku imendan
zbor dječji
Danas 3.srpnja je 14. nedjelje kroz godinu, sv. Mise kao i redovito predslavio je župnik i generalni vikar mons. Tomislav Šporčić.
Iako je vrijeme bilo oblačno osjetila se određena sparina i umornost. No, oni koji vode brigu o Danu Gospodnjem i svojoj vjerničkoj dužnosti nisu ni danas izostali. Župnik je tumačio nedjeljno evanđelje koje je govorio o Isusovom poslanju sedamdeset i dvojice svojih učenika Njima daje upute navješćivanja evanđelja. Ne spomnjie im imena. To je znakovito. Do kraja svijeta Isus će slati svoje učenike.Nije važno kako će im biti ime. Ali njihova imena će biti zapisana na nebesima. Isus govori da u našem naviještanju prvenstveno radimo i molimo za mir. Zato nalaže: Najprije recite "mir kući ovoj"
Zato jer mir Božji je ono što je najpotrebnije bilo u Isusovo vrijeme jednako kao i danas.

Na kraju mise predstavnici Dječjeg zbora "Anđeli" ali i u ime svih prisutnih su župniku Tomislavu čestitali blagdan Sv. Tome, apostola - tj. Imendan i godišnjicu svećeničkog ređenja.