Božićni sajam u Otočcu

10. Međunarodni božićni sajam u okviru događanja Advent u Otočcu održava se 17. i 18. prosinca (subota i nedjelja od 10 - 17 sati) u sportskoj dvorani Srednje škole Otočac.  Organizator sajma je Turistička zajednica Grada Otočca, uz supokroviteljstvo Županijske komore Otočac, a partner je Privredna komora USK i Unsko-sanski kanton, BiH.

Prisutne je pozdravio i generalni sekretar Privredne komore Unsko-sanskog kantona BiH, riječi molitve i blagoslova sajma obavio je mons.mr.Tomislav Šporčić generalni vikar, dekan i otočki župnik, a svečano otvorenje zamjenik gradonačelnika Otočca Nenad Janković.

Uvaženi gosti obišli su sve štandove kojih je iznimno veliki broj, puna dvorana, a svečano otvorenje uveličala je ženska klapa "Senjkinje" iz Senja.