Crkva svečano uređena, postavljene Božićne jaslice

Kako i priliči za Božićne blagdane naša župna crkva Presvetog Trojstva svečano je uređena. Božićne jaslice postavljene su kod pomoćnog oltara sa velikim plavim nebom, štalicom u kojoj je rođen Isus. Glavni oltar je uređen, na prezbiteriju su dva velika okićena bora, pomoćni oltari ukrašeni i okićeni. Izrazilo lijepo i za nas koji smo redoviti u Crkvi i za putnika prilaznika ( a i za one "godišnjake" koji dolaze na misu samo tijekom ponoćke).

A i sama crkva je urešena po najnovijima modnim trendovima kada je u pitanju kićenje bora – kuglice su srebrne (nema šarenila), cvjetni aranžmani su u bijelom tonu, sedefasti, sve po „pe esu“. A kako i ne će crkva biti uređena, biskup Bogović će voditi sv. Misu - malu ponoćku i Misu na sam Božić, a biskup Križić na sv. Stjepana.

Donosimo Vam nekoliko fotografija iz župne crkve.

Hvala svima koji su uložili svoje dragocijeno vrijeme i ukrasili Crkvu za nadolazeće blagdane.

I.B.