U Dabru proslavljen je zaštitnik župe Sv. Mihovil.

Dana, 29. ov. mj. u župnoj crkvi u Dabru proslavljen je zaštitnik župe Dabar Sv. Mihovil. Svečana Sv. Misa bila je u 11 sati a predvodio je i propovijedao vlč. Andrija Kekić, župnik sinački. Uz njega su suslavili župnik Otočca i Dabra mons. Tomislav Šporčić, vlč. Mile Rajković, župnik švički i vlč. Jure Ladišić, duhovnik slabovidnih. Sv. Misu u 15 sati predvodio je i propovijedao župnik mons. Tomislav Šporčić. Na jednoj i drugoj Sv. Misi svirala i predvodila pjevanje č.s. Ljubomira Lešić.

Ručak za svećenike kao i druge goste i ove godine priredila je gđa Katarina Šebalj sa svojim sinom Perom i kćerkom Blaženkom. Ta obitelj to čini za Miholje u Dabru već čitavo jedno desetljeće. Zahvaljujemo u ime svoje i svih sudionika na ovim prijateljskim i prijatnim počašćenjima.

/Tš/