Na Božić mise u 9, 11 i 18 sati. U utorak na Stjepanje mise u 9, 11 i 18 sati. U 11 sati biti će blagoslov trokraljske vode za blagoslov kuća. Prikladno je i poželjno da na tu misu dođe po neko iz svake kuće i donese blagoslovljenu vodu za svoju kuću - obitelj.

U srijedu je blagdan sv.Ivana apostola, svete mise u 9 i 18 sati.

BLAGOSLOV KUĆA

U srijedu u Dabar, u četvrtak 28.12. Kostelčevo selo i Obilje, u petak, 29.12. Šumećica i Vivoze, i u subotu Prozor - Luka.

U nedjelju je svetkovina Sv. Obitelji i Stara godina. Svete mise u 9, 11 i 18 sati. Obnova bračnih obećanja. Molimo bračne parove da u ovoj pastoralnoj godini koja je u našoj biskupiji posvećena obitelji na ovaj blagdan obitelji i na staroj godini i dočeku nove obnove svoja bračna obećanja - ženidbena obećanja koja su dali u svečanom danu svoga vjenčanja. Na misi bi kratko ponovili svoju privolu a svećenik će im u ime Crkve, posebno i ime župne zajednice udijeliti blagoslov.

(ib)