Godišnji blagoslov župne kuće

Dana, 14.siječnja poslije središnje svete mise u župnoj crkvi, dolaskom u župni stan naš župnik i dekan mons.mr. Tomislav Šporčić uz naše č.s. Ljubomiru, Ciprijanu i Juditu, a gosti bili su mons.prof.dr. Pavao Jurišić kanonik Stolnog kaptola vrhbosanskog i č.s. Dobroslava Mlakić zamjenica časne majke ( s.Nives Stubičar) Družbe sestara Presvetog Srca Isusova iz Rijeke, te č.s. Svjetlane blagoslovio je Župni stan ( kuću ) i sve koji prebivaju u njemu.

Uz redovitu molitvu blagoslova župnik je molio i za ustrajnost u vršenju pastirske službe svećenika u župi. Župnik se zahvalio svima koji su svećenike primili prilikom godišnjeg blagoslova obitelji. Dok zahvaljujem na iskazanom gostoprimstvu zahvaljujem za vaše darove potrebne za župnu zajednicu.

(ib)