Župni oglasi i obavijesti

Otočac, 24. lipnja 2018. XII. nedjelja kroz godinu – Svetkovina rođenja Sv. Ivana Krstitelja

Danas je Svetkovina rođenja Sv. Ivana Krstitelja koja liturgijski  ima prednost pred  12. nedjelju kroz godinu. U Švici se proslavlja zaštitnik župe. Sv. Misa je u 17 sati. Osim u Švici Sv. Sv. Ivana je zaštitnik župe u Lipicama.

U srijedu je Sveti Ćiril Aleksandrijski, biskup i crkveni naučitelj.

U četvrtak je Sv. Irenej, biskup i mučenik.

U petak je svetkovina Sv. apostola  Petra i Pavla. U našoj u našoj župnoj crkvi u Otočcu sv. Misa bit će u 18,30 sati. U kapelici Sv. Petra i Pavla u Crnom Jezeru Sv. Misa će biti u 17 sati.

Prošli ponedjeljak imali smo Biskupijski susret ministranata na Udbini. Sudjelovali su i naši ministranti. Hvala njima i roditeljima i posebno ministrantima koji su poslušali i pošli na ovaj susret. Posebna hvala i članovima Dječjeg zbora koji su pod vodstvom gđe Gabrijele i č. s. Ljubomire vodili pjevanje na ovom susretu.

Od druge nedjelje, 1. srpnja (uključivo) pa dalje u srpnju i kolovoz sv. mise nedjeljom će biti u 8,30; 10 i 18,30 sati.