Četvrta korizmena nedjelja, 31. ožujka o.g. u župnoj crkvi u Otočcu

Jučer, na četvrtu korizmenu nedjelju, 31. ožujka o.g. župnoj crkvi u Otočcu proslavili smo tri Sv. Mise. Prva Sv. Misa u 9 sati bila je nešto manje posjećena radi promjenjenog računanja vremena s kojim sigurno nisu svi računali. Posebno se to lako dogodi kod onih najmlađih. Na drugoj Misi u 11 sati bila je i svečanost krštenja Ivana, sina Hrvoja Smlčića i Mateje r. Tomaić. Kumovi su bili Damir i Anamarija Cvitković. Uz roditelje djeteta bila je i brojna njihova rodbina. Veći broj bio ih je iz Krasna odakle je i majka djeteta Mateja.

Večernja Sv. Misa danas je prvi put služena prema ljetnom rasporedu tj. u 18,30 sati. Župnik je u homilijma tumačio evanđelje po Sv. Luki koje iznosi Isusovu parabolu o dobrom Ocu ili možemo reći o izgubljenom sinu. Na svakoj Sv. Misi pjevali su redoviti pjevači već prema običaju.