Kršten Vito Glumičić

U nedjelju, 21.lipnja 2020. godine  u Otočcu je bilo svečano slavlje sakramenta Sv. Potvrde - Krizme za vjeroučenike VIII. razreda župe Otočac. Sv.Misu je predvodio i krizmao 41 vjeroučenika mons. dr. Mile Bogović, biskup gospićko-senjski u miru. Koncelebrirao je vlč. Jure Ladišić i župnik mons. Tomislav Šporčić, đakonsku službu vršio je  đakon vlč. Bruno Lovaković. Ceremonijar je bio bogoslov Kristijan Pajdaković. Pjevanje je predvodio župni zbor "Sv. Cecilija pod vodstvom prof. Branke Bernardi uz pomoć č.s. Ljubomire Lešić.

Na današnju nedjelju bile su i druge dvije redovne Sv. mise u 9 i 18,30s. Na misi u 9 sati bilo je krštenje Vita Glumičića, trećeg djeteta Nikole i Slavice r. Vidmar, a kumovali su Darko i Dragana Antić.