Vjenčanje Branimira Todić i Maje Krmpotić

U subotu, 5. rujna 2020. u župnoj crkvi vjenčali su se zaručnici: Branimir Todić, sin Vukašina Todića i Marice r. Devčić iz Krasna i Maje Krmpotić, kćerke Ivana-Dane Krmpotić i Ane-Marije Krmpotić iz Senja. Svjedoci su bili Igor Valjan i Danijela Krmpotić. Imali su nešto više od tridesetak svatova, koji su pažljivo sudjelovali u ovoj svečanosti.

Župnik je u homiliji istaknuo: "Mladenci su pozvani trajno prihvaćati dar Božje ljubavi, kako bi u svoj bračni i obiteljski život donosili plodove ljepote i dobrote. Zajedništvo s Bogom nije plod naše odluke, nego je posljedica prihvaćanja njegove volje". Ljubav je kao lijepa slika, koja se stvalja u okvir. Tako je brak i obitelj okvir za ljubav koja se s njime bolje ističe, i bolje čuva. Nadamo se da će i naši zaručnici u svome braku istaknuti posebno vrijednost i veličinu ljubavi, da će biti plodna i blagoslovljena.

Čestitamo!

Tš