Otočac, 12. rujna 2021. - XXIV. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Ponedjeljak, 13.9.  je sv. Ivan Zlatousti, u utorak je blagdan Uzvišenja Sv. Križa (Križevo)

Ovaj blagdan posebno se slavi u župi Prozor. Tamo su redovito sv. mise u 11 i 17 sati. U Otočcu sv. misa bit će u 18, 30 sati.

U srijedu je spomendan Gospe žalosne. Njoj je posvećena kapelica na monumentalnoj  našoj Fortici. U 17 sati imat ćemo pobožnost Križnog Puta, a nakon toga sv. misu. Taj dan je godišnjica zaista žalosnog događaja u našoj župi. Naime, 15. rujna 1991., granatirana je naša župna crkva Presvetoga Trojstva.

U četvrtak je Sv. Kornelije i Ciprijan i u petak je sv. Robert Belarmin.

Druge nedjelje, 19. ov., na svete mise u 9 sati neka na sv. misu dođu vjeroučenici od I – VI. razreda sa svojim roditeljima, a u 11 sati neka dođu vjeroučenici VII. i  VIII. razreda također sa svojim roditeljima. Roditeljima ćemo podijeliti formulare za prijavu katehetskih susreta u ovoj šk. godini.