Otočac, 19. rujna 2021. XXV. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

U utorak je sv. Matej, apostol u srijedu je sv. Mauricije, u četvrtak je sv. Pio i u subotu je sv. Aurelije.

Danas kao i ovaj tjedan imamo pripremu  za proslavu Katehetske nedjelje koju ćemo imati druge nedjelje, 26. rujna. Stoga dana pozivamo sve naše vjeroučenike i roditelje da oni od I. -VI. razreda sa svojim roditeljima dođu na misu u 9 sati, a vjeroučenici VII. i VIII. razreda da dođu u 11 sati na sv. misu. Roditeljima ćemo podijeliti formulare koje će popuniti te iduće nedjelje na katehetskoj nedjelji, isto takvim redom predati te prijavnice.

U subotu, 25. ov. u 10 sati vjeroučenici od IV. – VIII. razreda doći će na ispovijed. Tako da  u nedjelju mogu pristupiti Sv. Pričesti.

U subotu, se u Otočcu proslavlja 30. godišnjica 133. Brigade Hrv. vojske. Zato će u 9 sati (prije nego li vjeroučenici dođu na ispovijed) biti sv. misa za hrvatske branitelje.

Prošle srijede, 15. ov. proslavili smo blagdan Gospe Žalosne na našoj Fortici. U prvom dijelu našeg molitvenog slavlja molimo smo Križni Put, a nakon toga slavili smo misu pred samom kapelicom Gospe Žalosne. Ovaj put sudjelovao je već broj vjernika nego li inače. Potičemo sve da ovom našem tako prikladnom mjestu svojom prisutnošću dademo što veće značenje.