Otočac, 3. listopada 2021. - XXVII. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Ponedjeljak je sv. Franjo Asiški. U utorak je sv. Faustina Kovalska, u srijedu je sv. Bruno, u četvrtk je BDM od sv. Krunice (Rozarija), u petak je sv. Šimun, prorok i u subotu je sv. Dionizije.

Nastavna i pastoralna godina je u tijeku. Roditelji su  uglavnom predali i svoju pismenu prijavnicu za sudjelovanje u župnim susretima (katehezama). Molimo i sve druge koji to nisu učinili da učine, ali prije svega molimo da se ne ostane samo na toj prijavnici. Redovito sudjelovanje najbolje odgaja i formira vjernika u životu vjere. Kad se susrete s kršćanskim vrednotama tek onda može njih intelektualno i posebno iskustveno doživljavati i životno prihvaćati.

Svaka grupa (razred) ima svoju dvoranu i svoga voditelja. Dobro je da dijete netko zapazi i da se bar grupno njemu nešto kaže, da ga se prepozna i posebnije potakne.