Otočac, 5. prosinca 2021. II. nedjelja došašća: Župni oglasi

Nastavljamo sa sv. misama zornicama svako jutro  u 6,20.

Ponedjeljak 6.12. je Sv. Nikola, u utorak je Sv. Ambrozije, u srijedu je blagdan Bezgrešnog začeća Bl. Dj. Marije. Sv. Misa zornica u 6,20 bit će u župnoj crkvi, a u 11 sati bit će Sv. Misa u crkvi Bl. Dj. Marije u Poljicima. Molimo vjernike, posebno u Poljicima da dolje dođu na sv. Misu, ako je to moguće. U srijedu, petak i  subotu su kvatre.

Druge nedjelje – treća došašća slavi se nedjelja Caritasa. Posebno smo pozvani da pomažemo siromašne.

U četvrtak, 15. prosinca u 18 sati u našoj župnoj crkvi u Otočcu ansambl „LADO“ iz Zagreba  održat će Koncert duhovnih pjesama. Sudjelujmo na tom kulturno-duhovnom događaju.

Danas 05. prosinca imamo izbor za članove Župnog pastoralnog vijeće koje smatramo da su prikladni. Imamo 20 osoba, a možemo zaokružiti njih 10.