Otočac, 2. siječnja 2022. II. nedjelja po Božiću: Župni oglasi

Danas 02.siječnja  je II. nedjelja po Božiću i ujedno je spomendan Sv. Bazilija.

Sv. Mise u Otočcu su u 9 i 11 sati. Sutra, ponedjeljak  je Ime Isusovo.

U četvrtak je zapovijedani blagdan Bogojavljenja ili Sv. Tri Kralja.

Sv. Mise će biti u 9   prije podne  i u 18 navečer.

Druge nedjelje je blagdan Isusova krštenja. S tim blagdanom  liturgijski završava Božićno vrijeme. No, ove nedjelje objavit ćemo konkretni program za proslavu Sv. Fabijana i Sebastijana. A djelomično to naglašavamo i danas.

Pripremu za Fabijanovo  započet ćemo u nedjelju, 16. siječnja sa svečanim sv. misama. Na misi u 11 sati imat ćemo goste - akademski zbor mladih bazilike  Srca Isusova iz Zagreba (Palmotićeva). Nakon mise održat će kraći Koncert.

Od nedjelje. 17., 18. i 19. siječnja imat ćemo večernje mise koju će predvoditi redovito netko od  drugih gosti - svećenika: ponedjeljak don Anđelko Kaćunko, utorak Dino Rupčić i srijedu Josip Tomljanović.

Na samo Fabijanovo sv. Misa bit će u 11 sati, a predvodit će je naš biskup mons. Zdenko Križić, s prisutnim svećenicima. Pjevanje će predvoditi pjevačka klapa „Drniš“ iz Drniša. Druge konkretnosti objavljivat ćemo sljedećih dana i blagdana