Uočnica duhovne priprave za Fabijanovo

Večernju misu u 18,00 sati predvodio je vlč.Josip Tomljanović župnik iz Brinja, a suslavitelji su bili vlč. Mile Rajković župnik iz Švice i domaćin Tomislav Šporčić. Poslužitelj oltara bio je bogoslov Kristijan Pajdaković.

Da bi naša duhovna priprava bila dobra moramo zaroniti u dubinu svoje duše. Toliko puta naš Isus čini čuda, znamo da je subota sveti dan za židove, Isusa ništa ne može zapriječiti da čini djela ljubavi. Što se događa s nama danas, mi bi smo povjerovali našem Isusu, on nam se svakodnevno nudi u Euharistiji, danas je zakon televizora, medija, interneta. Mnogi su se u ove dvije godine odrekli vjere. Što se to događa danas? Ima ona pjesma " Oči u oči...", ovdje je naš dom, sveti hram Božji. Budimo gorjivi tražitelji Boga, neka Gospodin ozdravi naše srce.

Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor župe Brinje.

Sutra na blagdan sv. Fabijana i Sebastijana koncelebrirana sveta misa je u 11,00 sati i predvodi je biskup Zdenko Križić.

Drugih misa neće biti u župi.

IB