Otočac, 6. veljače 2022. - V. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Danas 6.veljače se proslavlja i Dan života na razini čitave Crkve u Hrvatskoj. Već pred dvadesetak godina u Vijeću HBK raspravljalo se i nakon toga predložilo da se ovaj dan slavi redovito nakon blagdana Prikazanja Gospodinova – Svijećnice. U vezi s ovim Danom predsjednik Vijeća za obitelj mons. Mate Uzinić uputio je posebnu poruku. Preporučamo da ju čitate na IKI i drugim medijima. Djelomično smo ju pročitali i na  Radio emisiji.

Ovaj tjedan imamo i druga dva značajna blagdana i Dana. A to je u četvrtak spomendan Bl. Alojzija Stepinca i u petak spomendan Gospe Lurdske kad se slavi Dan bolesnika. Svete mise svakog dana, pa onda i ove dane bit će navečer u 18 sati.

Zadnji vikend u veljači  i prvi u mjesecu ožujku održavamo Tečaj o braku. U petak, 25. veljače u 19 sati bit će prvo predavanje. Molimo sve zaručnike koji se kane ove godine vjenčati, a da nisu obavili Tečaj da sudjeluju na ovom najavljenom.