Otočac, 20. veljače 2022. – VII. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Ove godine korizma pa onda i Uskrs bit će kasnije nego li obično to bude. Tako da imamo još jednu (VIII. nedjelju kroz godinu), što će biti druge nedjelje, a nakon toga je Čista srijeda – Pepelnica.

Toplije je vrijeme. Pomalo se normalno živi. Očekujemo sve naše vjeroučenike, posebno kandidate za prvu pričest i krizmu, kako one koji su prva godina priprave tako i druge da se redovito okupljaju na svoje nedjeljne susrete. A najljepše je kad su u pratnji svojih roditelja.

U petak, 25.2.2022., počinjemo s Tečajem za zaručnike koji ćemo održavati u župnoj dvorani s početkom u 19 sati. U subotu predavanje će održati liječnica iz Zagreba dr. Zrinka  Rusan. U drugom dijelu Tečaja doći će nam voditeljica Obiteljskog savjetovališta gđa. Nives Tomić i profesor moralne teologije  dr. Željko Blagus. Na Tečaju su dužni sudjelovati i oni koje smo vjenčali, a da nisu obavili Tečaj. Tada smo se već s njima dogovorili da ćemo ih vjenčati s time da Tečaj obave naknadno.