Sedma nedjelja kroz godinu

Dana 20.veljače, su služene dvije svete mise u 9 i 11 sati, a predvodio je župnik mons.Tomislav Šporčić, a na misi u 9 sati suslavitelj je bio don Jure Ladišić.

Isus kaže ljubite neprijatelje, ljubite one koji vas mrze. Dobro činite svojim mrziteljima. Dali je to moguće, svakako je to teško i veliko pitanje. Ljudi se svađaju kroz cijelu povijest, i danas se svađaju. Čini dobro i pobjedit ćemo zlo, povjesne knjige su pune neprijateljstva. Biti vijernik znači slijediti Isusa Krista. Nemojte suditi da ne budete osuđeni. Bez Boga se ne može biti dobar.

Euharistijsko slavlje uveličao je crkveni zbor Sv.Cecilija predvođen s.Ljubomirom Lešić, a za orguljama bila je prof.Branka Bernardi.

Na središnjoj misi u 11,00 sati u zejednicu krštenih primljen je Niko Cvitković od oca Jurice Cvitković i majke Ane rođ. Brajković. Ovo je treće dijete u obitelji. Čestitke roditeljima i kumovima.

/ib/