Vjenčanje Vlatka Jambrović i Margarete Marić

U subotu, 7. svibnja u župnoj crkvi u Otočcu vjenčali su se zaručnici: Vlatko Jambrović iz Križpolja i Margareta Marić iz Otočca. Kumovali su Rudolf Puškarić i Doris Orešković.

Na misi i svečanosti pjevali su članovi zbora mladih "Trinitas".

U homiliji je župnik istaknuo da je Bog čovjeka stvorio kao muško i žensko. Oni su različiti i upravo se i zato raduju

jedno drugom. Obitelj je temeljna institucija i osnovna jezgra društva. No, danas je ona na posebni način u krizi. Tome pogoduje ljudska grešnost, egoizam i oholost. Kršćanski mladenci se vjenčaju u crkvi. Oni prihvaćaju Božji plan i naum za obitelj. To će na svoj način izreći i u samom obredu vjenčanja koji će nakon homilije slijediti. Život u braku nije samo žrtva nego je nadasve radost, dar i milost.

Čestitamo mladencima svoj rodbini i prijateljima. Neka ih prati Božji blagoslov!