Nedjelja Dobrog Pastira - Svjetski molitveni dan za duhovna zvanja u župnoj crkvi Presvetoga Trojstva - Otočac

Prošle nedjelje, 8. svibnja u Otočcu smo slavili dvije mise. Jedna i druga misa bila je dobro posjećena. Bila je to jedna od najbolje posjećenih ovoga proljeća. U 9 sati sudjelovali su učenici i veći dio njihovih roditelja, posebno onih koji su kandidati za prvu pričest. Među domaćim vjernicima bilo je i onih koji su vjerojatno bili na proputovanju. U 11 sati na misi su bili svi kandidati za ovogodišnju krizmu zajedno sa svojim roditeljima, jer su na kraju mise trebali predati molbe za krizmu koju su  napisali biskupu.

Župnik je pročitao imena svih molbi i pozvao sve, a posebno one koji nisu bili redoviti na župnim katehezama, da u vrijeme koje još imamo da to nadoknade.

Na misi su bila i dva krštenja. Krstio se Luka Vidmar, drugo dijete Darija Vidmara i Dubravke r. Mudrovčić. Kumovali su Antonio i Ivana Cvitković. Drugo dijete je bila Lea Dujmović, također drugo dijete Marka i Renate r. Mesić. Kumovali Vedran i Maja Orešković. Čestitamo roditeljima, rodbini i kumovima!