Otočac, 15. svibnja 2022. – V. vazmena nedjelja: Župni oglasi

Danas su Solinski i Bleiburški mučenici. Jučer je bila liturgijska proslava na Udbini. Sutra je Sv. Ivan Nepomuk. Godišnjica mučeničke smrti sestre Žarke Ivasić, službenice Božje.

Druge subote, 21. i u nedjelju, 22. svibnja u Ludbreg, u Svetištu Predragocjene krvi Kristove  održava se  IV. Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji, pod geslom „Od koljena do koljena dobrota je Tvoja“. Molimo sve koji žele ići na ovaj susret s autobusom koji organizira naša župa da se jave najkasnije do srijede, 18. svibnja do podne.

Ovogodišnji prvopričesnički i kandidati i kandidati za krizmu do predviđene svečanosti trebaju biti redoviti, a oni koji su slabo dolazili u tijeku godine trebaju u svakom tjednu prva tri dana dolaziti svakog dana u 18,30 sati u crkvu o javiti se svojoj vjeroučiteljici.