SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI

Domaćin ovogodišnjeg susreta hrvatske katoličke mladeži je Bjelovarsko-križevačka biskupija. Susret se održava 17.rujna 2022. u Bjelovaru.

Na susret se mogu prijaviti svi mladi od 14. do 30. godine života. Prijave su do 11.9., a prijaviti se treba svome svome župniku. Kotizacija iznosi 40 kuna. Iz Otočkoga dekanata župnik Sinca ide jednim kombijem, a ako bude više prijavljenih župa Otočac organizirat će prijevoz autobusom. Mladi su u Otočcu mogu prijaviti u župnom uredu, u sakristiji poslije mise ili pak na broj moba: 099.5071775.

PROGRAM SUSRETA:

• - do 10, 00 sati: dolazak u župe (organizator raspoređuje hodočasnike)
  • - 10,00 do 12,00 s.:  program upoznavanja i molitvenog zajedništva po župama i potom ručak
  • - do 13,45: dolazak u Bjelovar, slobodan program: razgledavanje punktova domaćina: sajam zvanja, katolički interliber, dnevni boravak, itd.
  • - 15,15: početak procesije prema stadionu
  • - 16,00: animirani predporogram na stadionu
  • - 17,00: svečano misno slavlje
  • - nakon mise: koncert pa povratak kućama