Polnoćka u Otočcu

Svetu misu polnoćku u 22,00 sata u punoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu predvodio župnik vikar don Anđelko Kaćunko , a poslužitelj oltara bio je bogoslov Kristijan Pajdaković, euharistijsko slavlje animirao je mješoviti crkveni zbor "Sv. Cecilija" a za orguljama bila je prof. Branka Bernarda.

Također u 19,00 sati na "dječjoj ponoćki" tj.božićnoj misi sa djecom crkva je također bila puna, a pjevao je dječji zbor "Anđeli" pod vodstvom Gabrijele Degoricija.

Ove godine toplo vrijeme napunilo je crkvu na obje mise i to ne samo klupe nego i koru a naša crkva ima velike lađe koje su također bile ispunjene vjernicima. Bilo je za primjetiti dosta vjernog puka koji je došao u Otočac iz drugih krajeva, dali k rodbini ili su to turisti, ali svi su radosno sudjelovali u svetim misama pjesmom i molitvom.

I.B.