Božić - Rođenje Gospodinovo

Središnju svečanu svetu misu jučer u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu predvodio je župnik msgr. Marinko Miličević, a poslužitelj oltara bio je bogoslov Kristijan Pajdaković. Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor Sv.Cecilija predvođen prof.Brankom Bernardom za orguljama.

Svetu misu prenosio je direktno HRO - Hrvatski radio Otočac na svojim radio valovima tako je je veliki broj vjernika mogao slušati euharistijsko slavlje. Ovo je vrijeme kada je crkva puna vjernog naroda što onih redovitih koji dolaze kroz cijelu godine, a što "godišnjaka" vjernika koji se samo pojavljuju jednom godišnje i to za Božić u crkvi,  zaista je bilo lijepo i svečano a uz to još i toplo vrijeme više od desetak stupnjeva u zraku.

I.B.