Sv.Mise i obredi-Veliki tjedan
U tijeku Velikog tjedna sv. Mise i obredi Velikog tjedna počimaju svakog dana u 18,30 a na veliku subotu u 21,30 sati.
U ponedjeljak, utorak i srijedu prije sv. Misa prigoda je za sv. ispovijed.

Na Veliki četvrtak po jedan svećenik bit će na raspolaganju za ispovijed od 10 – 12 sati i od 16 – 18 sati.
Na Veliki petak od 10 – 12 i 16 – 17 s. i na Veliku subotu od 10 – 12 i 16 – 17 sati.

Na Veliki četvrtak je misa Večere Gospodnje. Pod ovom misom je i obred pranja nogu u kojem sudjeluju članovi Župnog pastoralnog vijeća. Molimo da se odazovu, a nakon bogoslužja svi članovi Vijeća doći će na kratki susret s župnikom u Župni stan.

U četvrtak pod sv. misom također će djeca donijeti prikupljene darove u korizmenim kutijcama.

Na Veliki petak imat ćemo križni put na Fortici u 17 sati, a zatim slijede Obredi Velikog petka u župnoj crkvi.

Na Veliku subotu u tijeku dana nema nikakvih zajedničkih pobožnosti dolazimo se osobno moliti kod sv. groba, a navečer u 9,30 sati bit će obredi Vazmenog bdijenja (blagolov ognja, hvalospjev uskrsnoj svijeći, služba čitanja i Euharistija te na kaju blagoslov uskrsnih jela) .

Na Uskrs su mise u 9 i 11 sati.
U 11 sati sv. Misa će se prenosti i na Hrvatskom radiju Otočcu.

U tijeku Sv. Trodnevlja sv. bogoslužja u Švici su: na Veliki četvrtak u 19 s. na Veliki petak u 15 sati i na Veliku subotu u 19 sati;

U Kompolju su: u četvrtak u 19 sati; u petak u 15 sati i na Veliku subotu u 21 sati.

U Brlogu će bogoslužje biti na Cvjetnicu, na Veliki petak i na Uskrs u 15 sati.

U Dabru je Misa na Cvjetnicu i na Uskrs u 14,30 sati.