Brlog - Postavljanje obnovljenog oltara
Dana 7. svibnja o.g.u Brloškoj župnoj crkvi Marijina Pohođenja počelo se s postavljenjem obnovljenog oltara koji je u Domovinskom ratu bio srušen, a potom dat na restaruraciju. Neki dijelovi su nestali te ih treba nanovo izraditi. Glavna oltarna slika prikazuje Marijino pohođenje: Pondate te slike postojala je i slika Srca Isusova. No, našalost ona je nestala. Izrada atakve nove slike stajala bi bar 10.000,00 kn. Za sada ju se neće moći izraditi.Iz ništa oltara nestali su i kipovi. Za sada će i one ostali prazne. No, oltar je svečan, lijep. To je djelo umjetnika Franza Bole-a. Ovih dana postavlja se i obnovljena propovijedaonica. Ali i za nju treba još dorađivati neke dijelove.

Do, prosla zaštitnika ove župe koji će biti u subotu, 28. ov. mj. nadamo se da će glavnina stvari biti postavljena i ono što je moguće za sada biti uređeno.