Godišnji susret ministranata Gospićko-senjske biskupije
Danas, 21. lipnja 2011. u senjskoj katedrali i na u Krivom Putu održan je godišnji susret ministranata Gospićko-senjske biskupije.

Susret su organizirali mons. Tomislav Šporčić, generalni vikar i župnik otočki zajedno s vlč. dr. Richardom Pavlićem, župnikom senjskim. Kratko Pokorničko boguslužne na početku susreta održao je vlč. dr. R. Pavlić, a sv. Misu nakon svečane ulazne procesije sa senjskog velikog placa (Trga) Cilnica predvodio je i propovijedao mons. dr. Mile Bogović.

Na misi su pjevali ministranti uz sviranje na orguljama Josipa Šimatovića i pomć mladih iz Ogulina. U tijeku mise animirao je ministrrante za pjevanje i slušanje Božje riječi mons. Tomislav Šporčić.

Sportske igre u Krivom Putu organizirao je vlč. Stipe Zeba i g. Josip Šimatović.

Iz Otočca na susretu je sudjelovalo 15 ministranata, iz Švice dvojica iz L. Lešća i Prozora sedam i iz Kompolja dvojica.
Svih skupa iz čitave biskupije u Senjskoj katedrali na sv. Misi bilo je oko 170 ministanata.