Vjenčanje Katjele i Mladena
Danas, 29. listopada 2011. u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu župnik mons. Tomislav Šporčić vjenčao je zaručnički par Katijele Gomerčić i Mladena Gajdek. Svjedoci (kumovi) na vječanju bile su Josipa Biondić iz Senja i Darija Sudić iz Zagreba. Vjenčanju su prisustvovali rodielji obaju mladenaca: Pavle Gajdek i Stojanka r. Šumonja te Ivan Gomerčić i Marica r. Kranjčević. Svečanost vjenčanja i sv. Mise pjevanjem i sviranjem pratila je gđa Gabrijela Degoricija.

"Obitelj utemeljena na braku tvori "baštinu čovječanstva", temeljnu društvenu ustanovu:ona je životna stanica i stup društva, i to vrijedi i za vjernike i za nevjernike. To je zbilja koju sve države moraju iznimno poštivati jer, kao što je ponavljao Ivan Pavao II., "budućnost čovječanstva ide preko obitelji" (Papa Benedikt XVI:)