31.nedjelja kroz godinu
Na 31. nedjelju kroz godinu, 30. listopada u 9 sati proslavili smo sv. Misu s mnoštvom djece - vjeroučenika i odraslih vjernika.

Župnik je istaknuo podvojenost ljudi u traženju idola i uzora. Čovjek je takav da s jedne strane želi biti samosvojan i samostalan a s druge strane neprestano traži nekog idola kojeg će nasljedovati. Svi ti ljudski uzori mogu razočarati. Zato vjernik traži one uzore koji su od neba, Boga. A taj uzor, naš vođa i učitelj je samo Isus Krist. "
Ja sam svjetlo svijeta", " Ja sam Put, Istina i Život" Govori Isus za sebe. On se ponizio i sišao k nama ljudima. Tko hoće među vama biti najveći neka svima bude sluga - poslužitelj. Samo se špo tome pokazujemo koliko nam je Isus uzor.

Mnoštovo djece, odraslih, posebno roditelja sabrano su slušali,a pjevali i molili na sv. Misi u 9 sati. Župnik je sve pozvano da na blagdan Svih svetih dođu na misi također u 9 sati, a kasnije da se pođe na grobove svojih pokojnika.