Svetkovina Svih svetih - raspored Misa
Blagdan Svih svetih i blaženih zapovijedani je blagdan (državni i kršćanski) . Na taj dan slave se Svi sveci katoličke crkve. Blagdan Svih svetih je blagdan ljubavi koju Bog ima prema ljudima i ljudi prema Bogu i drugom čovjeku. Kao nagradu za dobra djela koja su učinili za života sveci uživaju u vječnom blaženstvu.

I mi trebamo činiti dobra djela dabi jednog dana bili u zajedništvu Svih svetih.Kršćanski vjernik na taj dan treba biti na svetoj Misi, a izostanak s tog blagdana je grijeh i treba ga ispovjediti.

Raspored MISA :

- u 09,00 sati u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu
- u 11,00 sati u crkvi BDM na Poljicima
- u 14,30 sati u crkvi Sv.Mihovila u Dabru
- u 16,00 sati u kapelici Sv.Josipa na gradskom groblju u Gornjoj Dubravi u Otočcu

Pozivamo vjeroučenike da dođu na Misu u 9,00 sati ( obavezno - pošto je neradni dan i ne idu u školu. Svoj izostanak pristojno je opravdati. )