Članovi zajednice "Mondo Nuovo" u Otočcu
Članovi zajednice za liječenje od ovisnosti pod imenom " Mondo Nuovo" (novi svijet) biti će gosti na nedjeljnim misama u župi Otočac u 9 i 11 sati, 13.studenog 2011.

Nakon Mise isti će svjedočiti o svojim životnim pričama i konzumiranju droge, vlastito svjedočenje, a na izlazu iz crkve možete kupiti ono što oni sami izrađuju i od čega se financiraju.

Terapijska zajednica "Mondo Nuovo" djeluje na području Republike Hrvatske od 1999. godine. Imaju jednu terapijsku kuću u Nuniću kod Kistanja kapaciteta za 50 osoba, koja prima samo muške ovisnike. Unutar zajednice provodi se radna terapija, psihosocijalna rehabilitacija, savjetovanje obitelji i pomoć pri upućivanju u terapijske zajednice u inozemstvo. Djelovanje udruge i sve ostale aktivnosti zapravo su temeljene na pripremama ovisnika za ulazak u terapijsku zajednicu, te provedbu tretmana u istoj.