Obavjest roditeljima učenika VII. i VIII.razreda
Poštovani roditelji pripravnika za sakramenat Svete Potvrde ( VII. i VIII. razreda ) Župe Presvetog Trojstva u Otočcu

Pred nama je Božić i svi drugi božićni blagdani. Vjerujem da se svi pripremate za ove blagdane u svojim obiteljima. Naša župna zajednica želi Vam pomoći da ovi blagdani budu što ljepše, prije svega u duhovnom smislu, provedeni. No, isto tako da bi Župa kao zajednica vjernika također skladno i svečano slavila ove dane ovisi ponajviše od naših obitelji. Dobra - vjernička proslava blagdana, posebno ovako značajnih kao što je Božić najbolja je i priprava za zreli pristup sakramentu Potvrde.

U vidu priprave za proslavu Božića, posebno obitelji koje pripremaju svoga sina ili kćerku za sv.Potvrdu molim da u nedjelju, 4.prosinca o.g. u 11 sati dođete na sv.Misu pod kojom ćemo posebno na tu temu razmišljati i u tu nakanu se moliti, te poslije mise čuti izvješće o dosadašnjoj uključenosti krizmanika i njihovih obitelji u tu pripremu.

Očekujem oboje roditelja što također spada na ozbiljnost kršćanske formacije.

Srdačno pozdravljam Vas i svakog pojedinog u vašoj obitelji.

Otočac, 1.prosinca 2011.

ŽUPNIK: mons.Tomislav Šporčić