Ovogodišnji blagoslov kuća
Ovogodišnji blagoslov kuća u župi Presvetog Trojstva bio je srdačan susret s mnogim obiteljima u molitvi i razgovoru.
Najljepše je tamo gdje roditelji zajedno s djecom čekaju i sudjeluju u obredu blagoslova. Bilo je tako i u obitelji Lončar u ulici Kralja Zvonimira.

U obitelji Damira Jurkovića čitavi dan, 9. siječnja župnika su pratili ministranti: braća blizanci Marin i Ante Jurković.

Osobito lijjepo raspoloženje bilo je kod obitelji Prekpalaj. Radosna djeca ne mogu ne izraziti svoju sreću što su okružena ljubavlju svojih roditelja.
Molitva i prisutnost svećenika u njihovom domu još više ih učvršćuje u njihovoj vjernici Bogu i jedni drugima.

Ministranti su spremni pratiti svećenika te u svemu biti na raspolaganje kroz čitave dane. Ove godine je dobro došlo što su im praznici čitavi tjedan duže.
Pozivamo i druge da se pridruže služenju Gospodinu kod oltara ali i kod drugih i izvanliturgijskih aktivnosti.