Orguljski koncert maestra Juraja Ivanića iz Zagreba
Župna crkva Presvetog Trojstva Otočac, danas 17.siječnja ( utorak ) s početkom u 18,30 sati organizirala je orguljski koncert u čast suzaštitnika Župe svetih Fabijana i Sebastijana.

Koncert na orguljama održao je maestro Juraj Ivanić.
Iz programa izdvajamo Bachovu Sonatu br.3 F-dur, Allegro, Largo, Allegratto
J.G.E.Stehle : Coral - Herbei o ihr Glaubgen
G.Bunk: Pastorale
L.Boellmann, Offertoire, Largamente, Lento espressivo
M.Reger: Weihnachten, op.145/3.

Juraj Ivanić ( 1971.) iz Gornje Stubice glazbenu naobrazbu stječe u Splitu i Zagrebu. Kao orguljaš s dvadesetgodišnjim iskustvom djeluje u mnogim mjestima: Zagreb - Bazilika Srca Isusova, Sarajevo, Rijeka, Split, Gornja Stubica, Donja Stubica.
Godine 1999. stječe diplomu Diplomirani crkveni glazbenik na Institutu za crkvenu glazbu "Albe Vidaković" KBF-a u Zagrebu.Do sada je održao oko pedesetak samostalnih nastupa. Od 1999. do 2009. godine djelovao je u crkvi Presvetog Trojstva u Donjoj Stubici kao orguljaš i zborovođa ( dječji i mješoviti zbor ) te bio umjetnički voditelj dva festivala Dani dječjih crkvenih zborova i Pasionske večeri.
Od 2009. djeluje u crkvi sv.Josipa u Zagrebu na Trešnjevci kao orguljaš i zborovođa.