Blagoslov prostorija Grada Otočca
Dana, 18. siječnja u 8,30 sati župnika mons. Tomislava Šporčića, primio je grdonačelnik Otočca Mario Barković sa svojim suradnicima, voditeljima ureda i djelatnicima Grada.

U provom dijelu ovog susreta župnik je obavio obred blagoslova. U obredu su pažljivo i s poštovanjem sudjelovali prisutni službenici ove Ustanove.

U drugom dijelu razgovaralo se o tekućoj pripremi i proslavi Dana Grada Otočca i suzaštitnicima Župe Sv. Fabijana i Sebastijana, o tekućim problemima s kojima smo u ovom vremenu posebno suočeni. Bilo bi dobro razmišljati i planirati takvu proslavu Dana Grada da svi na svoj način osjete i dožive da je to Dan njihova Grada ali i njihov osobno.

Spomenulo se i referendum o pristupanjuu Europskoj unijii. Zatim o odgoju i mladih i teškoćama strijeg dijeloa stanovništva i drugome. Izražene su međusobne dobre želje za ovu godinu u koju smo stupili i izrazili zadovljstvo na obostranoj dobroj suradnji i pomoći u radu s ovdašnjim i za ovdašnji narodom.