TRIBINA "Mladi petak "
Župa Presvetog Trojstva i Grad Otočac organiziraju 10. veljače 2012. s početkom u 19,00 sati,u dvorani Gackog pučkog otvorenog učilišta koncert-tribinu.

Tema je: VJERNIK NA ESTRADI

Gost je finalist Supertalenta Antonio Tkalec, pjevač, skladatelj i kantautor moderne duhovne glazbe (iz Varaždina) & prateća skupina

Moderator tribine je don Anđelko Kaćunko.

Radujemo se Vašem dolasku!

--------------------------------

Antonio Tkalec rođen je u Nedeljancu, mjestu pokraj Varaždina. Ima 28 godina. Varaždinski je pjevač, skladatelj i kantautor duhovne i svjetovne glazbe. Samouki je glazbenik, svira gitaru, klavijature, udaraljke, bubnjeve, gotovo sve instrumente osim puhačkih. Sa sedam godina postao je član duhovnog pjevačkog društva TIN iz Nedeljanca i sudjelovao na mnogim humanitarnim događanjima po cijeloj Hrvatskoj. Pjesme duhovnog karaktera počeo je pisati još sa 16 godina ter je većina njih dosad izvođena na mnogim hrvatskim festivalima duhovne glazbe (Krapinafest, Bonofest, Krapinafest, Marijafest, Tonkafest i mnoga druga zbivanja ). Godine 2000. snimio je svoj prvi duhovni album, sa svojim tadašnjim duhovnim bendom "Pro vobis". Osim što se bavi glazbom bio je član američko-nizozemske glazbeno-kazališne skupine "Cosmo Entertaiment". S njima je putovao na velikoj turneji, nastupajući u jednoj od glavnih uloga u kazališnoj verziji mjuzikla "Moulin Rouge". Najveću podršku u životu i svom radu ima od strane svoje obitelji i svoje najbolje i najvjernije prijateljice Agneze Levanić, koja mu je ujedno i menađerica ter zajedno surađuju na svim glazbenim projektima. Na Supertalent se prijavio jer mu je show sam po sebi jako zanimljiv. Odlučio je podijeliti svoj talent s drugim ljudima. Smatra da mu je to zanimljiva prilika za dalje. Njegov glazbeni talent doista je na najbolji mogući način potvrđen plasmanom u finale Talent showa ter fantastičnom i nezaboravnom izvedbe pjesme "Milost"!