U petak je spomendan Bl. Alojzija Stepinca. Prošle nedjelje smo najavili da taj organizirmo hodočašće u Zagrebačku katedralu gdje se redovito slavi svečana sv. Misa u čast Blaženika. Molimo da oni koji su spremni poći neka čim prije jave da možemo vidjeti hoćemo li moći ovo organizirati.
U našoj župnoj crkvi na Stepinčevo sv. Misa će biti u 18 sati.

U subotu, 11. ov. slavi se blagdan Gospe Lurdske. Taj dan se ujedno proslavlja i Svjetski dan bolesnika. Sv. Misa u našoj župnoj crkvi bit će samo u 11 sati. Posebno pozivamo sve starije i nemoćne ali i druge da dođu na ovu sv. Misu.
Prije sv. Mise bit će prigoda za sv. ispovijed, a pod sv. Misom za one koji za to budu spremni podijelit ćemo i bolesničko pomazanje.

Tečaj o braku za zaručnike koji se kane vjenčati u prvom dijelu ove godine a da nisu obavili Tečaj održat će se u zadnjem vikendu veljače (24.,25. i 26.veljače) i prvom vikendu u mjesecu ožujku (2.,3. i 4. ožujka)

T i s a k
Novi broj „Glasa Koncila“ donosi:
Uz Dan života: Najvažniji je život, on je dar Božji, a sve ostalo dođe s vremenom – svjedoči obitelj Klapan i Jukić;
U Komentaru urednik razlaže o temi: Mržnja i istina;
Dr. Jasna Horvat opširno piše pod naslovom: Kulturni identitet činimo mi sami;
Novi studiji na Hrvatskom katoličkom sveučilištu;
Novinari su izvršavali naloge partijskih organizacija SK;
Fra Vjeko Vrčić – 98 – godišnji franjevac govori: „Nikad mi nije došla napast da napustim fratre“
Imamo i drugi tisak.
Uzmite i čitajte!!