Poziv roditeljima ovogodišnjih prvopričesnika i krizmanika!
Poštovani roditelji ovogodišnjih prvopričesnika i krizmanika!

Druge korizmene nedjelje, 4. ožujka o. g. vjernici župa Otočkog dekanata imaju svoje korizmeno hodočašće na Udbinu. Program će početi s pobožnošću križnog puta, a prije početka mise bit će mogućnost ispovijedanja. Sv. Misa je 17 sati, a predvoditi će je mons. dr. Mile Bogović, biskup gospićko-senjski.

Polazak ispred župne crkve u Otočcu bit će u 14 sati i povratak negdje iza 20 sati. Cijena povratne karte je 60 kn. Za oboje roditelja, ako idu zajedno platit će 60 kn., a ako još k tome sa sobom uzmu prvopričesnika ili krizmanika za njih će se platiti također 30 kn.

Ova i prošla godina u našoj biskupiji se proslavlja kao godina župne kateheze. S tim u vezi naši svećenici zajedno s biskupom zaključili su da se na ovo korizmeno hodočašće posebno pozove roditelje krizmanika i prvopričesnika. Ono se uključuje u pripremu obitelji za svečanost prve pričesti odnosno krizme.

Molim vas da mi do srijede, 29. ov. mj. javite odaziv na ovo hodočašće.

Unaprijed zahvaljujem i srdačno pozdravljam!

U Otočcu, 25. veljače 2012.

Ž u p n i k

Mons. Tomislav Šporčić v.r.