Korizmeno-uskrsna ispovjed
Ovaj tjedan te ponedjeljak i utorak idućeg tjedna u župama Otočkog dekanata je korizmeno-uskrsno ispovijedanje.

Tako je danas, 29. ov. mj. bilo Pokorničko bogoslužje i ispovijedanje bilo u župnoj crkvi Bl. Dj. Marije od Svete krunice u Ličkom Lešću.

U petak, 30. ožujka u 17 sati i u subotu, 31. ožujka u 8,30 bit će ispovijedanje u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu.

Ispovijedat će svi svećenici Otočkog dekanata. Pozivamo župljane Otočca da nastoje organizirati svoje poslove tako te u tijekom petka ili subote uključe i odlazak na ispovijed.

Pristupanjem sv. sakramentu ispovijedi je svjedočenje Božje milosrdne ljubavi te osobito svjedočenje vjere u Isusovo Božansko u djelovanju Njegove Crkve