Susret pjevača na Plitvicama
Na početku susreta organizator i kordinator susreta mons. Tomislav Šporčić sve je pozdravio, osvrnuo se na prošlogodišnje susrete i uveo i program ovogodišnjeg susreta, Predstavio je gosta predavača dr. o. M. Sterinera.

Plitvice, 28. travnja o. g. svečana sveta misa povodom susreta i duhovne obnove pjevača Gospićko-senjske biskupije.

Među pjevačima bilo je mlađih i starijih. Veći dio ženskih, kako je to i uglanom sastav naših župnih pjevača. No, svi su pažljivo slušali predavanje i propovijed dr. o. Marijana Steinera, koji svima bio razuaamljiv i jasan.

Dirigent zajedničkog zbora g. Ivan Prpić - Špika i ovaj put je bio u dobroj formi i svojom "rukom" pomogao usmjeriti pažnju i glasove sviju k onom u ovom času najvažnijem - misnom slavlju.

Časne sestre Družbe Srca Isusova, s. Robertina Medven, čs. Ljubomira Lešić, s. Pankracija Žižić, s. Krešimira Vuleta i s. Velimira Marinović koja je pjevanje pratila na ogruljama, dale i i ovom zgodom svoju nezamjenjiv doprinos.