Ispovijedanje roditelja otočkih krizmanika uz Pokorničko bogoslužje
Danas, na prvi petak pred blagdan Presvetog Trojstva pozvali smo roditelje naših krizmanika da dođu na Pokorničko bogoslužje i ispovijedanje. Pokorničko bogoslužje uz nadahnutu propovijed roditeljima predvodio je fra o. Zlatko Šafarić, kapucin iz Karlobaga. Osim njega pomagali su ispovijedati vlč. Stanko Smljanić, vlč. Mile Rajaković, vlč. Jure Ladišić i sam župnik Tomislav Šporčić. Od svakog krizmanika bilo je bar po jedno od roditelja, a priličan broj i ovoje roditelja.

Sutra u 9 sati krizmanici će se susresti još pokazati koliko su su se vjeronaukom pripremali za ovaj događaj, ispovijedit će se i primiti odgovore našeg biskupa na njihove molbe koji su prije mjesec dana uputili biskupu.

A sutra poslije podne u 17 sati na Pokorničko bogoslužje i ispovijedanje doći će kumovi krizmanika.