Knjiga pape Benedikta XVI. " Svijetlo svijeta"
Hrvatsko izdanje danas u Vatikanu predstavljene knjige pape Benedikta XVI. "Svjetlo svijeta", za koju vlada veliko zanimanje, od sutra će već biti dostupno u knjižarama Verbuma, kao i u svim boljim hrvatskim knjižarama. Hrvatska nakladna kuća Verbum jedan je od sedam svjetskih izdavača koji su istodobno objavili taj Papin bestseler na osam jezika, čime je postignuto da se prvi put jedno papino djelo objavljuje na hrvatskom jeziku istodobno sa svjetskim predstavljanjem.

Knjiga je izazvala veliku pozornost javnosti jer u njoj Papa otvoreno odgovara na mnoga intrigantna pitanja o skandalima u Crkvi, o vjeri, spolnom moralu, društvenim pitanjima kao i o svom privatnom životu. Verbumovo izdanje ove knjige na naslovnici donosi Papinom rukom na hrvatskom jeziku ispisan naslov "Svjetlo svijeta" što očituje autentičnost i osobnu notu te jedinstvene Papine knjige.